ראשי » דק סינטטי » דק סינטטי למרפסת

דק סינטטי למרפסת

החלפת הריצוף השגרתי ואת המראה הנושן בדק סינטטי למרפסת הוא המעשה הנכון והפופולרי ביותר בתקופה בה אנו חיים. כיום ניתן לראות כי אנשים רבים מבקשים ליצור לעצמם את הפינה הנוחה והשקטה באמצעות דק סינטטי למרפסת, יחד עם המראה הטבעי בביתם הפרטי, ולצורך זה משתמשים בעלי בתים רבים בדק למרפסת המקנה אווירת רוגע נעימה יחד עם מראה ייחודי וטבעי ואיכות מוצר גובהה ללא פשרות.

ייצור דק למרפסת בהתאם לצורכי הלקוח

דק סינטטי למרפסת מיוצר במפעלים מקצועיים ונוצר עקב הדרישה הרבה לדק איכותי ועמיד שאינו פוגע באופן מהותי ומוגזם בסביבה. על כן ניתן לראות כי שלבי התפתחותו של הדק הסינטטי התפרשו על תקופה של שנים לאחר שימוש נפוץ בדק טבעי המיוצר כולו חומרים טבעיים.

פיתוחו הוא חלק בלתי נפרד מהצורך במוצר ירוק, איכותי וידידותי לסביבה כמה שיותר "ירוק" לאיכות הסביבה – בסוג הדק הסינטטי לריצוף איכותי של חללים שונים בבית ומחוצה לו ישנו שימוש בחומרי גלם איכותיים ועמידים בכל דק למרפסת אשר כוללים חלק מזערי של שבבי עץ בתוכם, על כן סוד דק זה עוזר בשמירה על איכות הסביבה".

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת? השאירו פרטים

מראה אחיד בעיצוב אישי - דק סינטטי ניתן להזמין לפי מידות, גדלים וצבעים

דק סינטטי בטיחותי ואמין – הדק הסינטטי בשונה מהדק הטבעי בו ישנן בליטות ושינויים במרקם, הדק הסינטטי הוא אחיד ועל כן בטיחותי מאוד לשימוש של ילדים.

דק סינטטי חסין – הדק הסינטטי מיוצר מחומרי גלם איכותיים ועמידים במיוחד, על כן הוא עמיד לחדירת מים ונוזלים לא רצויים, יחד עם זאת הוא אינו גורם למשיכה בעבור מזיקים כאלו ואחרים.

דק סינטטי עמיד – הדק הסינטטי עמיד בתנאי מזג האוויר השונים, אינו צורך תחזוקה והוצאות כספיות גבוהות. התקנה נוחה וקלה – בין אם בחרתם להתקין את הדק במרפסת, בחדר, דק בגינה או דק בחצר ההתקנה הינה התקנה פשוטה וקלה עד מאוד.

חידוש המרפסת באמצעות דק למרפסת

לא כל יום אתה נתקל באפשרות לשנות את המראה החיצוני של הבית שלך בצורה כה משמעותית. הכנסה של זה מהלך שיאפשר לך להכניס אלמנטים של עיצוב שישרו תחושה אצילית.
ישנן חברות המתמחות בדק סינטטי המחזיקות ברקורד של שנים בעיצובים שונים למרפסת, ומאפשרת לכל לקוח לבחור דק למרפסת שלו, ובכך לשמור על קו העיצוב שמעניין אותו.

המראה החיצוני של המרפסת שלכם חשובה לנו

ההבנה של צרכי הלקוח מאפשרת לאותם חברות דקים לתת מענה מיידי לבקשות של הלקוחות שלהם. תמצאו אצלהם מגוון רחב של דגמים שונים של דקים שיתאימו לכל לקוח ודרישותיו.