ראשי » דקים » דק לבריכה

דק לבריכה

רובנו עוברים את היום יום ו"שורדים" בו תוך ניסיון לא להשתעמם יתר על המידה. אך ישנם מספר דברים קטנים אשר גורמים לנו הנאה ומעניקים לחיינו משמעות גדולה. כן הדברים הקטנים הם אשר גורמים לנו אושר ושמחה ומעניקים לנו כוח לאורך השבוע. בין אם מדובר באוכל איכותי, טיול לחו"ל או סתם סרט הרי שבשביל הדברים הללו אנו עובדים יום יום. אחד מאותם דברים אשר מחזיקים בתוכם משמעויות רבות הוא שחייה או רחצה בבריכה. בריכה בין אם היא נמצאת בבית ובין אם במתקן ייעודי הנמצא בחוץ היא אחד מאותם הדברים הייחודים אשר גורמים לנו הנאה ואושר עילאי שלא ניתן להשיג באמצעים אחרים.

דק לבריכה
בתמונה: דק מסביב לשפת הבריכה למראה יוקרתי ומודרני

אילו סוגי דקים לבריכה קיימים?

דקים לבריכה מחזיקים במספר מאפיינים ייחודיים. הראשון שבהם הוא שדקים לבריכה נמצאים בסביבת מים כל הזמן וגם בקיץ להבדיל מדק רגיל. על כן יש לחשוב על האופציות השונות כאשר מתקינים דק לבריכה. אין המשמעות שכאשר מתקינים דקים לבריכה לא ניתן להתקין דק מעץ אך יש לקחת בחשבון שתידרש עבודת תחזוקה רבה יותר בדק לבריכה מסוג עץ. 

על כן ניתן לחשוב גם על התקנת דקים לבריכה סינטטיים שהינם לרוב עמידים יותר למים ופחות מועדים לתקלות עקב מים. אם בוחרים בדקים לבריכה מסוג עץ הרי שניתן לבחור את כל סוגי העץ בקיימים. בין אם מדובר דק לבריכה מסוג אורן או דק לבריכה מסוג איפאה הרי שכולם מתאימים ובהחלט ניתן לעבוד עימם. חשוב להבין כי על אף שתכנון דקים לבריכה מסובך יותר והם נמצאים בקרבת מים אין הבדל גדול בין דקים לבריכה לבין סוגי דקים אחרים.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת? השאירו פרטים

שיפור מצב הרוח בבריכה באמצעות דק לבריכה

אכן שחייה בבריכה היא מושלמת, אך גם כאן ניתן לשפר את ההרגשה וכל זה באמצעים פשוטים וקלים. אחד מאותם אמצעים הוא התקנת דק לבריכה, כאשר הדבר מתאים הן לבריכה הפרטית והן לבריכה הציבורית. הדק לבריכה משווה לבריכה מראה שונה לגמרי מהרצפה הרגילה ומעניק ניחוח מלכותי שקשה להשיג בריצוף אחר. לא רק זאת אלא שהדק לבריכה מחזיק גם ביתרונות של נוחות ולא רק יופי. הדק מאפשר לרוחצים בבריכה ללכת יחפים ללא חשש ואף להשתזף על שפת הבריכה במשטח נוח ומזמין. 

דקים לבריכה מהווים תוספת מושלמת לבריכה והמראה של שניהם יוצר תחושה שמעטים המקומות שיכולים לספק לנו אותה. לא רק זאת אלא גם שדק לבריכההמותקן בצורה מקצועית אינו מהווה השקעה כספית גדולה ומחזיר את ההשקעה במהירות. בין אם החזר ההשקעה הוא בהנאה של המשתמשים בבריכה ובין אם החזר ההשקעה מגיע בצורה כספית מכיוון שיותר אנשים מעוניינים להיכנס אליה. דקים לבריכה משפרים את חווית המשתמש ומשתלבים באופן הטוב ביותר עם סביבתם.