ראשי » דקים » דק לגינה

דק לגינה

הגיע הזמן שתכניסו רוח חדשה לגינה שלכם עם דק מעוצב לחצר הבית. דק לגינה תמיד נראה נפלא ותמיד נמצא כחלק משלים לכל גינה, זאת כמובן מהסיבה הפשוטה שדק הוא בעל מראה טבעי מושלם והתקנתו נראית לעין כחלק טבעי שהונח במקומו הראוי.

הפתרון של דק לגינה

התקנת דקים בגינות וחצרות פרטיים ומוסדיים כאחד הם פתרון אידאלי לחיסכון מרבי, הדק הוא איננו יקר ועם זאת הוא מאוד אמין ועמיד, על כן משמש הדק כפתרון לבנייה נוחה, במראה טבעי ומחיר משתלם במיוחד. דק לגינה בסגנונות עיצוביים שונים, מגוון וצבעים.

ישנם דקים רבים לשימוש בגינה, הסוגים הרבים של הדקים מתחלקים לשתי קבוצות ברורות, כאשר האחת היא קבוצת הדקים הטבעיים, והשנייה מורכבת מייצור טכנולוגי חדיש של דקים סינטטיים. הדק הטבעי מגיע בצבעים שונים, טווח מחירים שונה ואיכויות רבות, בין סוגי הדקים הטבעיים.

ניתן למצוא כמה סוגים של דק לגינה

דק לגינה מעץ אורן – דק במראה טבעי לחלוטין המקנה אווירת רוגע, חום וכפריות. דק לגינה מעץ האיפאה – דק איפאה מקנה את המראה היותר יוקרתי והאלגנטי, בשל צבעו הכהה של העץ ואילו נותר לנו דק סינטטי – הדק האיכותי והעמיד ביותר המגיע במגוון צבעים וגוונים לפי הזמנה אישית והתאמה מדויקת לצורכי הלקוח.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת? השאירו פרטים

דק לגינה קטנה או דק לגינה גדולה - למי מתאים יותר?

השילוב של דק לגינה עבור מטבחי גינה יכול להתאים בכל מבנה ובית קטן כגדול, ללא כל הבדל באיכות או פגימה במראה החיצוני. דק בגינה קטנה –נועד בכדי לשמש בתור פינת ישיבה נוחה ורגוע עם מראה טבעי ואווירה יוקרתית. דק בגינה גדולה – בגינות גדולות וחצרות ניתן "לשחק" עם השימוש בדק לגינה ולהציב אותו על כל הגינה או על חלקים נבחרים. פינת משחקים בדק לגינה גדולה הפכה מתבקשת בשנים האחרונות וכך גם השימוש בו.

מתי כדאי להזמין דק סינטטי לגינה?

מומחים לעיצוב בתים תמיד מדגישים את החשיבות בטיפוח של חצר הבית. כשיש לכם גינה גדולה, האפשרות לרכוש דק לגינה מחברה בעלת וותק בתחום, היא אופציה טובה כשאתם חושבים על עיצוב מחודש. אנו בחברת טריניטו מבינים את הצורך שלכם בקבלת מוצר איכותי, ולכן אנו פועלים באופן רציף בכדי להבין כיצד להביא ולשווק ללקוח דק לחצר באיכות הגבוהה ביותר הקיימת בשוק ללא פשרות.

דק סינטטי לגינה שלכם

אנו מציעים לך לבחור מתוך מגוון רחב של דקים סינטטים לגינה את הדק שיהיה המתאים ביותר לגינה שלך. לאחר שתבחר את הדק הסינטטי המועדף אליך, נדאג שתקבל את המוצר הטוב ביותר.
נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה הנוגעת לתחום.